Pravidla oddílu

Pravidla pro děti

• Sám bez přítomnosti trenéra nevstupuji do tělocvičny (do ukončení předchozího tréninku), molitanové jámy.

• Bez pokynu trenéra nechodím v tělocvičně na nářadí.

• Na trénink chodím vždy upraven/upravená.

• Nosím vhodný cvičební úbor (děvčata – gymnastický dres, legíny, chlapci – přiléhavé tričko, kraťase).

• Mám vždy upravené vlasy.

• Nenosím prstýnky, náramky, řetízky a dlouhé náušnice.

• Do tělocvičny nepatří jídlo ani žvýkačky.

• Pití v plastové lahvi si pokládáme na první okno v tělocvičně.

• Při neúčasti na tréninku se řádně omluvím (sms, email, apod.).

Pravidla pro zákonné zástupce dítěte

• Své dítě jsem poučil/poučila o pravidlech pro děti.

• Zákonný zástupce dítěte není při tréninku přítomen v tělocvičně.

• Dítě chodí na trénink včas (neexistuje chodit později, po rozcvičce), dítě si včas vyzvedáváme.

• Potřeby s trenérem řešíme předem emailem, ne před nebo po tréninku. Nemocné nebo zraněné dítě na trénink nechodí a je omluveno.

• O zařazení dítěte do družstva a účastí na závodech, výběru závodů rozhoduje trenér.

• Vracení příspěvku za trénink – pouze při dlouhodobé nemoci (20 dnů) a řádném a včasném omluvení.

• Platba členských a oddílových příspěvků probíhá na účet 2100661120/2010 (Fio banka), variabilní symbol „rodné číslo dítěte“ a do poznámky „SG – příjmení a jméno člena“ a to formou úhrady půlročního“ nebo ročního členského a oddílového příspěvku.

Aktualizováno 5.9.2018