Hulín cup, 27. 5. 2017

Je to jako včera, když se konal první závod Moravského poháru ve Valašském Meziříčí, v sobotu 27. 5. 2017 se konal poslední. Organizátorem byl Hulín, který pořádal svůj tradiční Hulín cup. Závodu se zúčastnilo 140 gymnastek z různých oddílů po celé ČR. V závodě se představily i děvčata z Prahy a Brna. Vsetín vyslal do bojů o poslední body 15 gymnastek.

Nejvíce se dařilo Johance Kocurkové, která svou kategorii vyhrála a přidala tak pohár do své celkové sbírky. V Hulíně nenašla přemožitelku. Stříbrnou medaili vybojovala Míša Stuchlíková, která také předváděla velmi kvalitní výkony. Celou sadu medailí uzavřel bronz, který vybojovala Michalka Matúšová. Michalce se nedařilo na kladině, kde ji hrubá chyba připravila o zlato.