Vsetínská kladinka

V sobotu 22. 4. 2017 pořádal náš oddíl třetí závod moravského poháru, závod „Vsetínská kladinka“ v gymnastickém čtyřboji děvčata a žen. Závod byl určen starším děvčatům, závodilo celkem 35 závodnic.

V kategorii 6, ročník 2006 – 2005 závodilo nejvíce gymnastek a i Vsetín zde měl nejpočetnější zastoupení. Nejlepší z celého závodního pole byla Michalka Stuchlíková, která suverénně vyhrála a brala zlatou medaili. Zároveň si vybojovala postup do finále na kladině, kde po nezdaru skončila na 5.místě. Míša se také posunula v celkovém pořadí moravského poháru na krásné 2.místo. Poslední závod se bude konat v Hulíně na konci května. V této kategorii závodila i Holbová Nela, která se umístila na 6.místě. Sedmé místo patří Sáře Sedlaříkové, která se po zranění vrátilo k cvičení. Nicol Kovářová se umístila na 11.místě.

V kategorii 7, ročník 2003 – 2004 bojovala nejlépe Lucie Turýnová, která se umístila na 5.místě. Dále závodila Adriana Turková, umístila se na 7.místě.

V kategorii 10, ELITE závodila Johanka Kocurková, která tentokrát nenašla přemožitelku a vyhrála. Celkové prvenství jí patří i v pořadí Moravského poháru.