Současnost oddílu

Johana Kocurková
Johana Kocurková, Mistrině České republiky ČSGS 2016

V současnosti oddíl sportovní gymnastiky sčítá přibližně stopadesát aktivních členů ve všech jednotlivých družstvech. Je jedním z nejpočetnějších oddílů Tělocvičné jednoty Sokol Vsetín.

logoSokol PRO VERU

Oddíl se zaměřuje na výkonnostní sportovní gymnastiku. Jednotlivé děti jsou členěny podle stáří a výkonnosti do jednotlivých družstev. Nabízíme dětem od 4 do 6 let všesportovní průpravu (2 x 1h týdně), z které jsou následně vybíráni talenti do jednotlivých družstev, kde již trénují 3-6 hodin týdně, až po závodní družstvo, které trénuje až 10 hodin týdně.

Pro děvčata, která se nedostala do družstva byl otevřen gymnastický kroužek. Účastníme se postupových závodů v rámci ČGF, Moravského poháru v rámci ČSGS, letního gymnastického táboru na Soboňkách.