Mikulášský závod – Hulín – 15.12.2018

Celkem jedenáct devčat odjelo reprezentovat oddíl sportovní gymnastiky TJ Sokol Vsetín do Hulína na Mikulášský závod. Utkala se ve dvojboji prostná a kladina (lavička).

Celý závod začala nejmladší kategorie 2012, v té se představila Anežka Pernicová a dařilo se, vybojovala krásné druhé místo z šestnácti závodnic, první místo ji uteklo o 0,05 b.

V další kategorii 2011 se představila hned čtveřice závodnic paní trenérky Jany a Marcely. Na společné třetí příčce se umístila Kristýna ŠeráVanesa Barvířová. Na nepopulární pozici hned za stupni vítězů se umístila   Eliška BílkováRozálie Tilsherová.

V kategorii 2010 se představila trojce závodnic paní trenérky Zuzky. Na dvanáctou pozici dosáhla Tina Polášková. Hned za ní se umístila Emma BereznaninovaTereza Nováková.

V kategorii 2009 nás reprezentovala tři děvčata. Nejlépe se dařilo Barboře Mikulajové, která dosáhla na bronz. Na čtvrtou příčku dosáhla Viktorie Jandorová a na sedmé místo Jasnína Krstevská.

Za nás úspěšně ukončená sezóna. Děkujeme za předvedené výkonu a rodičům za podporu.

Podrobné výsledky